Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

JS (Jan Schonk), Orchideeën 1390
JS (Jan Schonk), Orchideeën
Startprijs 60 EUR
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger' 1389
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus 1388
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus

Resultaat:

60 EUR

2x J.A. Smit (JAS), Tulpen/Bellona 1387
2x J.A. Smit (JAS), Tulpen/Bellona
Startprijs 100 EUR
Verkocht
F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht 1386
F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

60 EUR

J. van Veldhoven, Vaas met bloemen 1385
J. van Veldhoven, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Monogram J.G.D., Wintergezicht 1384
Monogram J.G.D., Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne 1383
F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 50 EUR
Verkocht
A. Verbeek, Landschap met koeien 1381
A. Verbeek, Landschap met koeien

Resultaat:

40 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht 1380
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR
Theo Kuipers, Expressionistisch 1379
Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR
Kees van Bohemen, Figuren voorstelling 1377
Kees van Bohemen, Figuren voorstelling
Startprijs 80 EUR
S. Zanten, Abstracte voorstelling 1376
S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startprijs 70 EUR
Monogram J.M., Stilleven 1375
Monogram J.M., Stilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lajos Tscheligi, Dorpsgezicht met figuren 1373
Lajos Tscheligi, Dorpsgezicht met figuren

Resultaat:

60 EUR

Onduid. gesig., Italiaans landschap 1372
Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 70 EUR
Vier antieke Hollandse landkaarten 1371
Vier antieke Hollandse landkaarten
Startprijs 60 EUR
Keteg, Balinese voorstelling 1370
Keteg, Balinese voorstelling
Startprijs 40 EUR
Verkocht
G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens 1369
G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stadsgezicht 1367
Ongesigneerd, Stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb 1366
Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startprijs 200 EUR
Verkocht
H. ten Bos, Twee reeën 1365
H. ten Bos, Twee reeën

Resultaat:

80 EUR

Riny Bus, Platbodem bij havenmonding 1364
Riny Bus, Platbodem bij havenmonding
Startprijs 170 EUR
Anton Dirckx, Havengezicht met stompe kerk 1363
Anton Dirckx, Havengezicht met stompe kerk
Startprijs 150 EUR