Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij 1025
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren 1026
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret 1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Evert Moll, Haven met hooikapschuur 1028
Evert Moll, Haven met hooikapschuur

Resultaat:

450 EUR

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1029
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR
M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam 1030
M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht 1031
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Gerbrands, Vissersjongens 1032
Gerbrands, Vissersjongens
Startprijs 250 EUR
Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren 1033
Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren
Startprijs 4.000 EUR
Floris Jespers, Landschap 1034
Floris Jespers, Landschap
Startprijs 400 EUR
Monogram B.v.H., Studie  landschap 1035
Monogram B.v.H., Studie landschap
Startprijs 150 EUR
Ben Viegers, Boerin in stal 1036
Ben Viegers, Boerin in stal
Startprijs 700 EUR
Verkocht
H.C.C. Bogman, Landschap met hooiwagen 1037
H.C.C. Bogman, Landschap met hooiwagen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met knotwilg 1039
Onduidelijk, Landschap met knotwilg

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lucebert, Kletskop 1963 1040
Lucebert, Kletskop 1963

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lucebert, Geesten 1963 1041
Lucebert, Geesten 1963

Resultaat:

300 EUR

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste 1042
R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht 1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Landschap met koeien 1044
Fedor van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J. Orloff, Russische arreslee met figuren 1045
J. Orloff, Russische arreslee met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
M. Oehler, Havengezicht Köln 1916 1046
M. Oehler, Havengezicht Köln 1916

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht 1047
M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan 1048
Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan
Startprijs 2.000 EUR