Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Zuiderwijk, Platelen vaas met bloemen 1414
A. Zuiderwijk, Platelen vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
Gijs ter Wee, Modern landschap 1432
Gijs ter Wee, Modern landschap
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1281
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 90 EUR
H. Hess, Bloem stilleven 1425
H. Hess, Bloem stilleven
Startprijs 90 EUR
W.J. Pasman, Wintergezicht 1442
W.J. Pasman, Wintergezicht
Startprijs 90 EUR
Ongesigneerd, Zomers riviergezicht 1091
Ongesigneerd, Zomers riviergezicht
Startprijs 100 EUR
Francois Gomze, Bosgezicht 1102
Francois Gomze, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht 1130
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
M. Liebrecht, Riviergezicht bij avond 1135
M. Liebrecht, Riviergezicht bij avond
Startprijs 100 EUR
Evert Rabbers, Twee paarden bij hek 1162
Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR
Jaap van Kregten, Twents landschap 1169
Jaap van Kregten, Twents landschap
Startprijs 100 EUR
A. v.d. Putten, Middeleeuws interieur 1207
A. v.d. Putten, Middeleeuws interieur
Startprijs 100 EUR
A. Karpezo, Zeilboten 1224
A. Karpezo, Zeilboten
Startprijs 100 EUR
2x Onduidelijk, Havengezichten 1225
2x Onduidelijk, Havengezichten
Startprijs 100 EUR
W. Berger, Wijnproeven 1232
W. Berger, Wijnproeven
Startprijs 100 EUR
Weidema, Ploegende boer met paardenspan 1246
Weidema, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 100 EUR
P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt 1283
P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Landschap met koeien aan waterkant 1297
Ongesigneerd, Landschap met koeien aan waterkant
Startprijs 100 EUR
J.C. v.d. Heijden, Poldergezicht met boerderij en boer 1308
J.C. v.d. Heijden, Poldergezicht met boerderij en boer
Startprijs 100 EUR
Hartmut Eing,  Fantasie voorstelling 1323
Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR
Haltmut Eing, Fantasie voorstelling 1324
Haltmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR
Hartmut Eing, Fantasie voorstelling 1327
Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 100 EUR
2x Belinda Tahapary, Abstract 1332
2x Belinda Tahapary, Abstract
Startprijs 100 EUR
H. Verbaere, Vissersboot op strand 1337
H. Verbaere, Vissersboot op strand
Startprijs 100 EUR