Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Traditionele dans 1421
Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 50 EUR
J. Gregoire,  Vaas met bloemen 1429
J. Gregoire, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Hollands havengezicht 1443
Onduidelijk, Hollands havengezicht
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Landschap met brug 1139
Onduid.gesign., Landschap met brug
Startprijs 60 EUR
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht met schaatser 1180
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht met schaatser
Startprijs 60 EUR
Wim Bos, Hollandse platbodems op zee 1203
Wim Bos, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met boerderij, boten en figuren 1231
Ongesigneerd, Riviergezicht met boerderij, boten en figuren
Startprijs 60 EUR
P. Mos, Stilleven met steengoed 1291
P. Mos, Stilleven met steengoed
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Strandgezicht 1298
Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 60 EUR
Alphons Freimuth, Figuren compositie 1299
Alphons Freimuth, Figuren compositie
Startprijs 60 EUR
H.C. Kranenburg, Winterlandschap 1335
H.C. Kranenburg, Winterlandschap
Startprijs 60 EUR
H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen 1336
H.C. MacLean, Landschap met zonnebloemen
Startprijs 60 EUR
Luciën de Pluym, Havengezicht Amsterdam 1354
Luciën de Pluym, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR
J. Doeser, Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen 1355
J. Doeser, Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen
Startprijs 60 EUR
Tineke Roorda, Waterlelie 1361
Tineke Roorda, Waterlelie
Startprijs 60 EUR
Vier antieke Hollandse landkaarten 1371
Vier antieke Hollandse landkaarten
Startprijs 60 EUR
JS (Jan Schonk), Orchideeën 1390
JS (Jan Schonk), Orchideeën
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Parijs stadsgezicht 1393
Onduidelijk gesigneerd, Parijs stadsgezicht
Startprijs 60 EUR
Petzold, Meisjesportret 1402
Petzold, Meisjesportret
Startprijs 60 EUR
Jolande Brouwers, Portret 1412
Jolande Brouwers, Portret
Startprijs 60 EUR
Willem Heytman, Boerderij met kippen 1415
Willem Heytman, Boerderij met kippen
Startprijs 60 EUR
Gerard Krol, Twentse boerderij 1420
Gerard Krol, Twentse boerderij
Startprijs 60 EUR
A.T. Blandfort, Frans stadsgezicht 1439
A.T. Blandfort, Frans stadsgezicht
Startprijs 60 EUR
W.J. Pasman, Landschap met boerderij 1441
W.J. Pasman, Landschap met boerderij
Startprijs 60 EUR