Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Joop Nijmeijer, Drentse boerderij 1270
Joop Nijmeijer, Drentse boerderij
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Italiaans landschap 1372
Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 70 EUR
S. Zanten, Abstracte voorstelling 1376
S. Zanten, Abstracte voorstelling
Startprijs 70 EUR
Wilm Wouters, Vissersdochter voor venster 1391
Wilm Wouters, Vissersdochter voor venster
Startprijs 70 EUR
C. Oberhoff, Berglandschap met bomen 1392
C. Oberhoff, Berglandschap met bomen
Startprijs 70 EUR
R. Mooy, Berggezicht met korhoen 1175
R. Mooy, Berggezicht met korhoen
Startprijs 80 EUR
Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne 1204
Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Hollands havengezicht 1216
Onduid. gesig., Hollands havengezicht
Startprijs 80 EUR
Drie antieke 18e eeuwse gravures 1263
Drie antieke 18e eeuwse gravures
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Landschap met boerderij 1273
Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR
J. Schipholt, Heidegezicht 1274
J. Schipholt, Heidegezicht
Startprijs 80 EUR
A. Breeveld, Vaas met bloemen 1276
A. Breeveld, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
Harry de Jager, Abstract 1285
Harry de Jager, Abstract
Startprijs 80 EUR
Kees Andrea, Liggend vrouwelijk naakt 1286
Kees Andrea, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 80 EUR
Rest signatuur, Dorpsgezicht met figuren 1287
Rest signatuur, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR
Drie antieke tekeningen 1321
Drie antieke tekeningen
Startprijs 80 EUR
Willgredt Stilleven met Chinees porselein 1322
Willgredt Stilleven met Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Henk ter Horst, Landschap 1328
Henk ter Horst, Landschap
Startprijs 80 EUR
Houtman, Winters landschap 1329
Houtman, Winters landschap
Startprijs 80 EUR
Henk ter Horst, Abstract 1333
Henk ter Horst, Abstract
Startprijs 80 EUR
Lita van Engelenhoven, Stilleven 1344
Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startprijs 80 EUR
Drie antieke gravures/sepia 1353
Drie antieke gravures/sepia
Startprijs 80 EUR
Kees van Bohemen, Figuren voorstelling 1377
Kees van Bohemen, Figuren voorstelling
Startprijs 80 EUR
Flech Sics 1956, Jachthond Heidi 1405
Flech Sics 1956, Jachthond Heidi
Startprijs 80 EUR