Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren op stadsplein
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op stadsplein. Vergulde ornamentenlijst. Restauraties. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In redelijke staat.

Seydel, Abstract
Resultaat: 225 EUR

Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap
Resultaat: 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Lucebert, Nachtvlinders
Resultaat: 200 EUR

Lucebert. gesigneerd. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakkaatverf op papier zijkant met 2 perforatie gaatjes en klein hoekje weg. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In redelijk/go...

W. Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld
Resultaat: 200 EUR

A.F.C.H. Rietbroek. 1929 - 1985. Amsterdam. Stilleven met beeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Resultaat: 200 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Resultaat: 200 EUR

Oud Engels handbeschilderd houten reclamebord. Mens Finals. Annotatie 1886. Tennis. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij
Resultaat: 200 EUR

Cornelis de Bruijn. 1870 - 1940. Landschap met boerderij, boerin en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Resultaat: 200 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

M. Oeher, Berglandschap
Resultaat: 200 EUR

Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.

M. Oehler, Havengezicht Köln 1916
Resultaat: 200 EUR

Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.

J. Orloff, Russische arreslee met figuren
Resultaat: 200 EUR

J. Orloff. Russische School. 19e Eeuw. Russische arreslee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 31 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met knotwilg
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk. Haagse School. Circa 1880. Landschap met knotwilg en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

D. Mühlhaus, Larens interieur met moeder en kind
Resultaat: 200 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A. van Wieringen, Konijnen in stal
Resultaat: 200 EUR

A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen
Resultaat: 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht
Resultaat: 200 EUR

A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

K. Eich, Berglandschap
Resultaat: 190 EUR

K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Twee antieke landkaarten
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...

Henriëtte Huquenin, Muziektent
Resultaat: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.