Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Fred Arends, Hollands romantisch wintergezicht met ijspret
Startprijs 1.150 EUR

Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren
Startprijs 1.100 EUR

F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.

Cees Roorda, Jong konijn
Startprijs 1.000 EUR

Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Emil Godding, Middagdutje
Startprijs 1.000 EUR

Emil Godding. 1841 - 1898. Interieur met figuren. Titel: Middagdutje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

Eduard Wuger, Bloemstilleven
Startprijs 900 EUR

Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.

Paul Dom, Dorpsstraat Ibiza St. Agnes
Startprijs 900 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.

German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers
Startprijs 800 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Spelende kinderen in de duinen
Startprijs 800 EUR

J.J.H. van Leeuwen. 1962 - . Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

M. Krabbé, Rotterdams havengezicht
Startprijs 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Boerin in stal
Startprijs 700 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

H. Sperling, Puppy speelt met kitten
Startprijs 650 EUR

H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startprijs 580 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

J. Akkersdijk Fecit, Figuren bij haard
Startprijs 500 EUR

J. Akkersdijk Fecit. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41,5 x B 31 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twentse windmolen bij Boekelo
Startprijs 500 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse windmolen met figuren bij Boekelo. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 50 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

A.B. Dirckx, Achtertuin met bloemenpracht
Startprijs 500 EUR

Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.

Monogram + 1960, Barbara Streisand
Startprijs 480 EUR

Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk
Startprijs 450 EUR

D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Johan Rockx, Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR

Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achtergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startprijs 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.