Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955 1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel 1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1011
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1072
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Henk Dekker, Winters landschap 1095
Henk Dekker, Winters landschap

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin 1109
J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Damesportret 1279
Onduidelijk, Damesportret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1071
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
C.J. Mention, Bruine beren 1085
C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
H.C.C. Bogman, Landschap met hooiwagen 1037
H.C.C. Bogman, Landschap met hooiwagen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Schotse hooglanders 1154
Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Pierre Comba, Infanteristen bij bergdorp 1438
Pierre Comba, Infanteristen bij bergdorp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus 1315
Onduid. gesig., Bijbelse figuren met Jezus

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret 1068
Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Landschap met koeien 1044
Fedor van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A. Potgieter, Stilleven 1089
A. Potgieter, Stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lucebert, Geesten 1963 1041
Lucebert, Geesten 1963

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lucebert, Kletskop 1963 1040
Lucebert, Kletskop 1963

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt 1253
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed 1201
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1004
Russisch ikoon

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij 1399
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J. Coenders, Stilleven 1080
J. Coenders, Stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap 1136
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap

Resultaat:

250 EUR