52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek 1097
Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 150 EUR
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht 1098
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Figuren op stadsplein 1099
Ongesigneerd, Figuren op stadsplein

225 EUR

Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1100
Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Halfnaakte Oosterse vrouw 1101
Ongesigneerd, Halfnaakte Oosterse vrouw
Startprijs 150 EUR
Francois Gomze, Bosgezicht 1102
Francois Gomze, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij 1103
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij

100 EUR

E. Koster, Landschap bij avond 1104
E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 450 EUR
F. v.d. Berg, Huiswaarts 1105
F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR
Corry Leushuis, Modern stadsgezicht 1106
Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
Keith Haring, Dansende figuren 1107
Keith Haring, Dansende figuren
Startprijs 320 EUR
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier 1108
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier
Startprijs 1.500 EUR
J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin 1109
J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin

400 EUR

Paul van der Ven, Heidegezicht met bloesem 1110
Paul van der Ven, Heidegezicht met bloesem
Startprijs 150 EUR
B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh 1111
B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh
Startprijs 240 EUR
A. Orth, Parijs stadsgezicht 1112
A. Orth, Parijs stadsgezicht
Startprijs 280 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf 1113
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf

130 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord 1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

100 EUR

A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen. 1116
A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen.
Startprijs 1.500 EUR
M. Sander? Berglandschap met bergmeer 1117
M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startprijs 300 EUR
Russisch ikoon 1118
Russisch ikoon

120 EUR

Russisch ikoon 1119
Russisch ikoon

70 EUR

2x Cameron, 2x Aquarel 1120
2x Cameron, 2x Aquarel
Startprijs 200 EUR