Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee bronzen figuren 5058
Twee bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee antieke figuren 5067
Twee antieke figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm. 5502
Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Boheems kristallen dekseldoos Ø 13,5 cm. 5515
Boheems kristallen dekseldoos Ø 13,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen uil 5522
Glazen uil

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot beeldjes (9 st.) 6099
Lot beeldjes (9 st.)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kop + schotel met zilver-overlay 6101
Kop + schotel met zilver-overlay

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten 6102
Twee majolica bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schenkkan met tinnen deksel 6110
Schenkkan met tinnen deksel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf Franse kop + schotels 6111
Vijf Franse kop + schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6116
Twee delen plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos met tegels (18 st.) 6138
Doos met tegels (18 st.)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels 6161
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch bloempot, 1900 6209
Villeroy en Boch bloempot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee wijwater houders 6226
Twee wijwater houders

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke caché pot, 1920 6231
Antieke caché pot, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Acht oude/antieke wandborden 6234
Acht oude/antieke wandborden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7098
Lot Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm. 7133
Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oosters houtsnijwerk 7341
4x Oosters houtsnijwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees Imari porselein 7454
Lot Chinees Imari porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7455
Chinese bloempot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma bloempot, 1920 7489
Japanse Satsuma bloempot, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7667
Twee Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7714
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm. 7715
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7719
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel 129
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4 Zilveren knopen 295
4 Zilveren knopen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia 646
Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gouden ring met blauwe steen 756
Gouden ring met blauwe steen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers 773
Zilveren oorhangers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
J.H. van Oeveren, Twee platbodems 1173
J.H. van Oeveren, Twee platbodems

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee antieke petroleumlampen 2332
Twee antieke petroleumlampen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm. 4138
Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm. 5108
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5113
Bronzen figuur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Zilveren naaldenkoker 161
3 Zilveren naaldenkoker

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren doosje 162
Zilveren doosje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren munthouder 164
Zilveren munthouder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren breipenhouder en priem 189
Zilveren breipenhouder en priem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren botermesjes 218
2 Zilveren botermesjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot plated bestek 227
Groot lot plated bestek

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren lepels in schaal 296
Zilveren lepels in schaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren visitekaarthouder 336
Zilveren visitekaarthouder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 574
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren choker met vis 589
Zilveren choker met vis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren oorhangers met emaille, libelle 759
Zilveren oorhangers met emaille, libelle

Resultaat:

40 EUR