Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Negen Duitse porseleinen figuren. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta geglazuurde schenkkan met tinnen deksel. Wild decor. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf Franse porseleinen kop en schotels. Met bodemmerk. Figuren/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7- Ø 16 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier delen oud Oosters houtsnijwerk. Onder andere Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met zee/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma bloempot met figuren/goud decor. Circa 1920. Gaatje in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. Grootte beugel 10x17cm. Brutogewicht 105 gram. In go...
Lot met vier zilveren klederdrachtknopen, 800/000. Lot met 2 setjes knopen. ø 16-18mm. ca 9,4 gram. Wat afgesleten.
Zilver verguld collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Fijn omega collier met daaraan een sierlijke hanger in kruisvorm bezet met navetgeslepen zirconia's. 54x37mm. lengte 45-52 cm. ca 15,2 gram. ...
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een achtkantig geslepen lichtblauwe steen, 11,5x11,5mm. De ring is wat uit model en de steen is wat beschadigd. ca 2,9 gram. In redelijke staat
Zilveren oorhaken, 925/000, met parel en kleurstenen. Oorhaken met daaraan 3 stukjes jasseronketting voorzien van een parel, een roze/lila gefacetteerde steen en een roze gefacetteerdmklein steentje. ...
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren naaldenkokers, 2 ovale modellen waarvan één voorzien een guillochebewerking, 833/000, wat gedeukt, één gladmodel, 925/000, en een gecontourneerd model met acanthusbladeren en kr...
Zilveren doosje, 800/000, rond model versierd met randen met palmetpatroon en getrembleerde bewerking met stippendecor. Frankrijk. ø38x18mm. ca 24,5 gram. Voorzien van vergulde binnenzijde. In goede s...
Zilveren muntenhouder, 925/000, rondmodel met in de vorm van een hanger. MT.: Horace Woodward & Co Ltd, Birmingham, jl.:l:1910. ø 28mm. In zeer goede staat.
Zilveren breipenschede en priem, 833/000, breipenschede met bandwerk voorzien van diverse patronen, 14 cm. en een priem met schede voorzien van graveerwerk. 8 cm. Totaal ca 25,9 gram. In goede staat
Twee zilveren botermesjes, 833/000, voorzien van een spatel met daaraan een steel met volutvormige elementen. 18 cm. Totaal ca 67 gram. MT.: onduidelijk. In goede staat
Groot lot met zilver plated, met verschillende theelepels en taartvorken, o.a. met apostelen, diverse modellen messen, o.a. fruitmesjes model puntfilet. En diver kindercouvert. Enkele delen zijn alpac...
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een zegelring, een ring met onyx en een ring met grote zirconia. En een armband met Frans gourmetschakel. Diverse gehaltes. ca 43,9 gram. In goede staat
Zilveren choker met hanger, 835/000, in de vorm van een vis. Spangcollier, ø 1,2mm, met daaraan een hanger van en grote vis gemaakt uit 5 losse elementen, verbonden door middel van ogen. 11 cm. lengte...
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.