52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Zilveren sigarettenetui, 1904 313
Zilveren sigarettenetui, 1904

60 EUR

Zilveren tableau + schaal 314
Zilveren tableau + schaal

90 EUR

Snuifdoos & sieradendoos 315
Snuifdoos & sieradendoos

80 EUR

Roomstel 316
Roomstel
Startprijs 60 EUR
Zilveren handspiegel 317
Zilveren handspiegel
Startprijs 40 EUR
Zilveren eierlepel 318
Zilveren eierlepel

50 EUR

13 Messen met zilver 319
13 Messen met zilver

50 EUR

Zilveren Djokja schaal 320
Zilveren Djokja schaal

50 EUR

Lot kristal (zilver+plated) 321
Lot kristal (zilver+plated)

60 EUR

2x Djokja zilver 322
2x Djokja zilver

110 EUR

Zilveren (wijn)kan, 18e eeuw 323
Zilveren (wijn)kan, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Zilveren soeplepel 324
Zilveren soeplepel

80 EUR

4-Delig zilveren servies 325
4-Delig zilveren servies
Startprijs 600 EUR
Zilveren boerenjongens lepel 326
Zilveren boerenjongens lepel

70 EUR

Zilveren chocoladekan 327
Zilveren chocoladekan
Startprijs 450 EUR
Zilveren cabaret, 18e eeuw 328
Zilveren cabaret, 18e eeuw

400 EUR

Set zilveren flessenbakken 329
Set zilveren flessenbakken
Startprijs 350 EUR
Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw 330
Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Karaf met zilver en kristal 331
Karaf met zilver en kristal
Startprijs 250 EUR
Zilveren schaal (Duitsland) 332
Zilveren schaal (Duitsland)
Startprijs 225 EUR
Zilveren schaaltje 333
Zilveren schaaltje

60 EUR

Twee zilveren kandelaren 334
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 500 EUR
3-Delig zilveren koffieservies 335
3-Delig zilveren koffieservies

600 EUR

Zilveren visitekaarthouder 336
Zilveren visitekaarthouder

40 EUR