Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Gevlochten armband met in een witgouden opengewerkt element bezet met 11 briljant geslepen diamanten en 20 singlecut geslepen diamanten. breedte 5-12mm. De a...
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Zeven diverse Chinees porseleinen deksels etc. Onder andere; blauw-wit en Familie Rose. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met prunus decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.