Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden tandenstoker
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Hematiet collier
Startprijs 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat

Franse linnenkast van kersenhout
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Zilveren tablet
Startprijs 100 EUR

Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...

Zilveren tabakspot
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...

Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.
Resultaat: 950 EUR

Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.

Gouden V-ring
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....

Bidkleed, 56 x 84 cm.
Resultaat: 90 EUR

Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.

2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

Zilveren botermes
Startprijs 80 EUR

Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers en hanger
Startprijs 150 EUR

Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...

Antiek emaille reclamebord, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zilveren armband met jade
Startprijs 150 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met granaat
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Witgouden collier met amethist
Resultaat: 250 EUR

Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Kleine model koets
Resultaat: 130 EUR

Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.

Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

8x Swarovski figuren
Resultaat: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Resultaat: 40 EUR

Twee handbeschilderde kraantjeskannen. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat

Drie delen antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gietijzeren ballerina
Resultaat: 450 EUR

Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.

Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR

Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend

Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.
Resultaat: 550 EUR

Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Resultaat: 130 EUR

Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR

H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.