Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Vijf tegels
Startprijs 40 EUR

Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.

Majolica vaas + koektrommel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek keramiek. (1) Jugendstil majolica vaas, gemerkt J.S. 848, circa 1900, chips voet. (2) Koekjestrommel, gemerkt, Engeland, circa 1900. Afmeting: 21 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse beelden (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...

3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR

Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselschaal Ø 18 cm.
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Satsuma dekselschaal. Floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Drie oude Japanse houtsnedes
Startprijs 40 EUR

Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Plated dienblad
Startprijs 50 EUR

Plated dienblad met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 40 cm. In goede staat.

Drie delen zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver; 2 roomlepels en 1 vleesvorkje, 833/000. Een roomlepel met een deels getorste steel en graveerwerk. Op de achterzijde voorzien van gravure: HRJ 15-5-1920, een roomlepel met ovale bak...

Antieke lepel, 1816
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren lepel met diepe bak en spiegelmonogram op voorkant steel. Meesterteken W.E.- Londen. j.l.: a = anno 1816. Afmeting: L 22 cm. Gewicht circa 65 gr. In goede staat.

Plated theeset
Startprijs 50 EUR

Engelse, drie-delige plated theeset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, Een roomlepel, Art Deco met een ronde bak en een strakke steel met gezaagd decor, 12 cm. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven, 1919-1943. En een roomlepel met een gecontour...

4 Armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 armbanden, waarvan 3 zilveren, 835/000, een rinkelband met bewerking, een slavenband met dopsluiting en een klemband met 3 golvende banden. En een stalen ronde armband met plaat. In goede st...

4 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden, 835/000, met 2 slavenbanden met dopsluiting, een ronde rinkelband en een plaatarmband met gravure. Totaal 79,8 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een broche en armband in biedermeierstijl, collier met hanger, oorclips met metalen clips, en een rond koningscollier, enkele oogjes ontbreken. ca 107 gram. In goede staat

Certina herenhorloge
Startprijs 50 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR

Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.