Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen porselein 6090
Drie delen porselein
Startprijs 40 EUR
Vijf tegels 6149
Vijf tegels
Startprijs 40 EUR
Majolica vaas + koektrommel 6162
Majolica vaas + koektrommel
Startprijs 40 EUR
Diverse beelden (4x) 6190
Diverse beelden (4x)
Startprijs 40 EUR
3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880 6212
3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR
Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm. 6236
Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Japanse Satsuma dekselschaal Ø 18 cm. 7586
Japanse Satsuma dekselschaal Ø 18 cm.
Startprijs 40 EUR
Japanse Satsuma theepot, 1920 7599
Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR
Twee Chinese kommen 7669
Twee Chinese kommen
Startprijs 40 EUR
Drie oude Japanse houtsnedes 7725
Drie oude Japanse houtsnedes
Startprijs 40 EUR
Plated dienblad 176
Plated dienblad
Startprijs 50 EUR
Drie delen zilver 219
Drie delen zilver
Startprijs 50 EUR
Antieke lepel, 1816 221
Antieke lepel, 1816
Startprijs 50 EUR
Plated theeset 225
Plated theeset
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren roomlepels 234
2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR
4 Armbanden 637
4 Armbanden
Startprijs 50 EUR
4 Zilveren armbanden 638
4 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren sieraden 775
Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR
Certina herenhorloge 828
Certina herenhorloge
Startprijs 50 EUR
Pallas adora automaat 834
Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij 1093
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Stilleven rozen 1230
Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 50 EUR
J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij 1260
J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht 1266
2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Startprijs 50 EUR