Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén met landschap decor, randschade. Eén met peterselie decor, gelijmd. Afmeting: H 13 - 15 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vlinder/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met figuren/floraal decor. Hals gelijmd. Afmeting: H 37 cm. In matige staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Lot Chinees serviesgoed. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes kopjes en negen schotels. Onder andere; Kang Xi, Familie Rose. Haarlijnen en of chips mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Eén kopje goed. Eén kopje beschadigd. Schotels enkele chips. Tuin/goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In goede staat.
Vijf Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Twee vazen lichte randschade. Afmeting: 17 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Acht 19e eeuwse Japans Imari porseleinen pijpvazen. Floraal decor. Twee met bovenrandschade/chips. Rest goed. Afmeting: 8 - 16 cm.
Zes delen Japans Imari porselein. Divers. 19e Eeuw. Enkele chips + haarlijn. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese censer van brons. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Gerestaureerd. Landschap/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 15 - 23 cm. In matige staat.
Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers/floraal. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Kempvis/draak/feniks decor. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: twee drie-delige rijstkommen met vier tekens bodemmerk, floraal/goud decor, één kom gelijmd. En zes kommen met vier tekens bodemmerk, floraal decor, één randschad...