Oude Chinese snuffbottle van agaat. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met goudvissen en goud decor + verguld bronzen montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.