Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese pattipan 7106
18e Eeuwse Chinese pattipan

Resultaat:

100 EUR

Chinese schaal  + wierookbrander 7108
Chinese schaal + wierookbrander
Startprijs 200 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm. 7109
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm.
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander 7111
Chinese wierookbrander

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm. 7115
18e Eeuwse Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm. 7116
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese kom Ø 16,5 cm. 7118
Chinese kom Ø 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 47 cm. 7121
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 47 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm. 7122
Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Chinese kom op console Ø 14,7 cm. 7124
Chinese kom op console Ø 14,7 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm. 7126
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm. 7129
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.
Startprijs 300 EUR
Antieke Chinese/Kantonese dekseldoos Ø 6 cm. 7131
Antieke Chinese/Kantonese dekseldoos Ø 6 cm.
Startprijs 80 EUR
17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 30 cm. 7134
17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 30 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese Yixing trekpot 7139
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
Chinese brushpot Ø 18,5 cm. 7140
Chinese brushpot Ø 18,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7141
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,2 cm. 7143
Chinese kom Ø 16,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

6x Chinees porselein 7144
6x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Kleine Chinese Yixing trekpot 7145
Kleine Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 24 cm. 7147
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinees drakenbord Ø 17,3 cm. 7150
Chinees drakenbord Ø 17,3 cm.

Resultaat:

650 EUR

Zeldzaam Chinees Zitan-houten wandreliëf 7151
Zeldzaam Chinees Zitan-houten wandreliëf
Startprijs 5.000 EUR
Antieke Chinese Yixing trekpot 7152
Antieke Chinese Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR