53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

389 Resultaten
Kavel: 1384

K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp

Startprijs 50 EUR

K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Kavel: 1385

A. Lignas, Wandelaar in landschap

Startprijs 50 EUR

A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Kavel: 1386

Onduid. gesig., Boeren interieur

Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Kavel: 1387

Mensink, Twents landschap met koe

Resultaat: 40 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Denekamp. Twents landschap met koe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Kavel: 1388

Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat: 70 EUR