Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
389 Resultaten
Kavel: 1024

Fritz Diekmann, Figuratieve surrealistische voorstelling

Resultaat: 200 EUR

Fritz Diekmann '68. 1929 - 2017. Recklinghausen. Figuratieve surrealistische voorstelling. Süsse Träume. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat: 200 EUR

F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel

Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord

Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

Jan te Wierik, Abstracte compositie

Resultaat: 350 EUR

Jan te Wierik, 1988. 1954 - 2002. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen

Startprijs 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam

Startprijs 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005.Gezicht op IJ met in de verte het oostelijke havengebied van Amsterdam Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

P. Hofman, Stilleven

Resultaat: 300 EUR

Pieter Hofman. Circa 1900. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen

Startprijs 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1034

Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren

Startprijs 800 EUR

17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Af...


Kavel: 1035

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren

Startprijs 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

H. van Daalhoff, Stilleven

Resultaat: 350 EUR

Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht

Resultaat: 50 EUR

N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur

Startprijs 100 EUR

J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1040

A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw

Startprijs 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan

Startprijs 250 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1043

Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence

Resultaat: 450 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1044

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam

Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

Jan Korthals, Boeren interieur

Resultaat: 200 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen

Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

John Bevort, Landschap met berkenbomen en fazanten

Resultaat: 200 EUR

Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.