Fraaie geelgouden ring, 750/000, met een mooie uitgewerkte bloemknop voorzien van een bewerking. ø 52. Grootte kop ø 16 mm. ca 5,1 gram. In goede staat.
Fraai geelgouden collier, 585/000, met een gepunnikte schakel en voorzien van een groot goudenveeroog, ø 12,5 mm. Lengte 45 cm. ø collier 4 mm. ca 13,5 gram. In goede staat
Geelgouden jasseronarmband, 585/000, met groot veeroog. Jasseron schakel ø 5 mm, met veeroog, ø 13 mm. 21 cm. ca 9,1 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...
Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.
Twee ringen, 375/000, met parel en amethist. Ring met een fijne band en aan de kop bezet met een deels afgesleten parel, en een ring met een rond gefacetteerde amethist. Engels. ø54. totaal ca 3,9 gra...
Groot lot barnsteen & copal met o.a. colliers, hangers, oorstekers en losse stenen. Totaal ca 1,5 kg. En enkele snoeren met tijgeroog, agaat en granaat. ca 150 gram.
Fraai zilveren zakhorloge, 935/000, gemerkt Movado Emeto, rechthoekig model voorzien van een zwart emaille bewerking op de kast, aan de achterzijde iets afgesleten. Geopend 7x3cm.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...
Geelgouden horloge, 585/000, met leren band. Rechthoekig gecontourneerde geelgouden horlogekast. 14x21mm. Gemerkt Tenax Ancre, mechanisch. kast iets gedeukt, verder in goede staat
Antiek spoorweg-horloge in foudraal. Circa 1920. Messing vernikkeld. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede werkende staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat
Zilveren plaatarmband, 925/000. Armband met een grove venetiaanse schakel en in het midden een langwerpige plaat. Breedte 6,5mm. lengte 19 cm. ca 24,9 gram. Nieuw
Geelgouden ring, 750/000, met parel en zirconia. Ring met een slag met aan één zijde een parel, ø 6mm, met aan de andere zijde een zirconia in de band geplaatst. breedte kop 6,5 mm. ø 59. ca 3,1 gram....
Verlopend collier van grote zwarte zoetwaterparels, ø 12-13 mm, bevestigd aan een witmetalen veeroog. 49 cm. In goede staat
Collier van zwarte en gele zoetwaterparels, 9,5-11mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 44 cm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met onyx en diamant. Ovale hanger met een gouden rand en daarin een onyx. Op de onyx zit een zilveren bloemapplique bezet met diamanten met een oud slijpsel. 5x3cm. ca 11,4...
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een farao met turkoois. 15x29 mm, inclusief oog. ca 2,7 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale broche met een parelrand met daarin een ovale onyx ingelegd met 4 kleine zaadpareltjes. Voorzien van onedele steker. ca 2,6 gram. 21x25mm. Iets ged...
Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...