Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.
Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.
Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten sieraden kastje met messing beslag en florale snijstukken van jade. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Lot Japans/Chinees cloisonné. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Hollandse kopergeslagen haardset van messing. Drie-master decor. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...