Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Verkocht
Twee Chinese munten
7369
Twee Chinese munten

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 21 cm.
7030
Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
7123
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
7356
Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.
7175
Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.
7003
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24,5 cm.
7160
Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kop + schotels
7083
Drie antieke Chinese kop + schotels

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.
7277
Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop + schotels
7073
Drie Chinese kop + schotels

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 22 cm.
7138
Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 24,5 cm.
7086
Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 28 cm.
7043
Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein
7534
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.
7001
18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
W.J.J. Nuijen, Winter
1002
W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.
7621
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.
7504
Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Groot Limoges eetservies
6205
Groot Limoges eetservies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.
7392
Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie Chinese/Kantonese vazen, H 43 - 61 cm.
7354
Drie Chinese/Kantonese vazen, H 43 - 61 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose dekseldoos
7163
Chinese Familie Rose dekseldoos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kampferkist
4079
Kampferkist

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Drie design stoelen
4027
Drie design stoelen

Resultaat:

650 EUR