Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.
Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...