Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren roomkom 152
Zilveren roomkom

Resultaat:

190 EUR

Gouden broche met granaat 834
Gouden broche met granaat
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Chinese wandvaas, H 17,5 cm. 7421
Chinese wandvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Glanzen pelikaan 5522
Glanzen pelikaan
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm. 7434
Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie bijbels met zilverwerk 169
Drie bijbels met zilverwerk

Resultaat:

100 EUR

Lepelrek 2236
Lepelrek
Startprijs 40 EUR
4x Meissen kop + schotel 6016
4x Meissen kop + schotel
Startprijs 150 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm. 6033
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm.
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Barnsteen hanger met zilver 851
Barnsteen hanger met zilver

Resultaat:

150 EUR

3 Delen zilver met ribdecor 186
3 Delen zilver met ribdecor
Startprijs 70 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm. 7438
19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren reisbestek 203
Zilveren reisbestek

Resultaat:

60 EUR

Art Deco plafonniere 2253
Art Deco plafonniere
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm. 7451
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm. 6050
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Oude dekseldozen 2270
6x Oude dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Lot zilveren sieraden 868
Lot zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Orrefors karaf met zilverwerk 220
Orrefors karaf met zilverwerk

Resultaat:

70 EUR

5x China (divers) 7468
5x China (divers)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
13x Antiek tegels 6067
13x Antiek tegels

Resultaat:

100 EUR

2 Zilveren brandewijnkommen 237
2 Zilveren brandewijnkommen
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 25 cm. 7485
Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startprijs 250 EUR
Lot Hollandse tegels (11x) 6084
Lot Hollandse tegels (11x)
Startprijs 100 EUR