Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden armband met muntjes 583
Gouden armband met muntjes
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm. 7034
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Chinees celadon bord Ø 20,3 cm. 7736
Chinees celadon bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7753
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

400 EUR

Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm. 2087
Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot kostuum sieraden 600
Lot kostuum sieraden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dubbelgebogen commode 4225
Dubbelgebogen commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen 1388
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

70 EUR

Lot Chinees porselein (9x) 7051
Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren ring en oorhangers 617
2 Zilveren ring en oorhangers
Startprijs 60 EUR
Twee delen antiek plateel, 1910 6252
Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR
Gouden oorhaken granaat 634
Gouden oorhaken granaat
Startprijs 180 EUR
Tafel met marqueterie 4242
Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR
Gouden choker met diamant 651
Gouden choker met diamant
Startprijs 200 EUR
Antieke figurengroep 5001
Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR
Zilveren heren horloge 668
Zilveren heren horloge
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm. 7068
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm. 7085
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring met turkoois 685
Gouden ring met turkoois

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk 7102
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (5x) 7119
Lot antiek Chinees porselein (5x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

650 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot 7153
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm. 7170
Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.

Resultaat:

250 EUR