06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Zilveren miniatuur 202
Zilveren miniatuur

50 EUR

3 Ingelijste vlinders 2122
3 Ingelijste vlinders
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren kandelaars 195
2 Zilveren kandelaars

1.000 EUR

Duitse atlas 2381
Duitse atlas

13 EUR

Bronzen plaquette, paard 3977
Bronzen plaquette, paard

35 EUR

Bronzen aap 3980
Bronzen aap
Startprijs 350 EUR
2-Rij armband 188
2-Rij armband
Startprijs 130 EUR
6 Eikenhouten  stoelen 3499
6 Eikenhouten stoelen

50 EUR

Grote oliekruik 2117
Grote oliekruik
Startprijs 40 EUR
Bronzen beeld, atleet 3994
Bronzen beeld, atleet
Startprijs 260 EUR
Armband 2093
Armband

20 EUR

Messing hanglamp 2044
Messing hanglamp
Startprijs 50 EUR
Onyx marmeren zuil 2086
Onyx marmeren zuil
Startprijs 40 EUR
Petroleumlamp 2077
Petroleumlamp

40 EUR

Gesigneerd Leo Gestel 667
Gesigneerd Leo Gestel
Startprijs 300 EUR
Zilveren snuifdoos 151
Zilveren snuifdoos
Startprijs 175 EUR
Tafelonderstel 3362
Tafelonderstel

80 EUR

Hollands buffetkastje 3329
Hollands buffetkastje

130 EUR

Zilveren rammelaar met beenheft 331
Zilveren rammelaar met beenheft

90 EUR

5 Horloges 144
5 Horloges
Geen vanafprijs
15 Zilveren sieraden 137
15 Zilveren sieraden
Startprijs 425 EUR
Schilderij, A. Hoogers 1114
Schilderij, A. Hoogers

25 EUR

Opaline vaas 4531
Opaline vaas
Geen vanafprijs
4 Porseleinen ijscoupes 4494
4 Porseleinen ijscoupes
Startprijs 70 EUR