Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Plantentafeltje 3361
Plantentafeltje
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Notenhouten bridgetafel 3311
Notenhouten bridgetafel

Resultaat:

60 EUR

Speeltafel 3357
Speeltafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Theetafel met lade 3236
Theetafel met lade

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eethoek Queen-Anne stijl 3343
Eethoek Queen-Anne stijl

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wandtafel Queen-Anne stijl 3340
Wandtafel Queen-Anne stijl

Resultaat:

300 EUR

Eikenhouten kabinet 3231
Eikenhouten kabinet
Startprijs 800 EUR
Porseleinkast, klein model 3209
Porseleinkast, klein model
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Rolluik kastje 3359
Rolluik kastje

Resultaat:

200 EUR

Biedermeier naaitafel 3174
Biedermeier naaitafel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Miniatuur kabinet 3106
Miniatuur kabinet

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Eikenhouten kist 18e eeuw 3355
Eikenhouten kist 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken barok commode 3347
Eiken barok commode

Resultaat:

25 EUR

Salonbank 3220
Salonbank
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Perzische kleden 3140
3 Perzische kleden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 3227
Perzisch kleed

Resultaat:

20 EUR

Kleed 118x180cm. 3230
Kleed 118x180cm.
Startprijs 20 EUR
Kleed 90x120cm. 3316
Kleed 90x120cm.
Startprijs 20 EUR
Perzisch kleed 154x90cm. 3336
Perzisch kleed 154x90cm.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Perzische loper 3228
Perzische loper

Resultaat:

20 EUR

Eikenhouten partnerdesk 3122
Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 300 EUR
Tapijt, Heriz 3249
Tapijt, Heriz
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Pers 3274
Pers

Resultaat:

120 EUR

Tapijt, Koerdistan 3314
Tapijt, Koerdistan
Startprijs 50 EUR