Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G
Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...
Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U
2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Zilvertin wandplaquette van G. Bommet Duitsland ca. 1920 met eiken lijst Cond.: U
Zilvertin wandplaquette met edelhert en jachthonden met jager ca. 1920. Eiken lijst Cond.: U
Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U
Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.
Mahoniehouten Hollandse theestoof 19e eeuw. Willem III periode met stoof en ketel 47xø31cm. Cond.: G
Processie kruis uit Ethiopie van een Koptische kerk in Axum. Het kruis is meer dan 40 jaar oud en 42 cm hoog.
Empire stijl koperen wandbord ca. 1880 met Romeinse voorstellingen. Hoogwaardig uitgewerkt en gesigneerd Elkington ø50cm. Cond.: G
Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U
Grote antieke koperen scheepslamp gemerkt Roux Guichard + Co Maison Faucon 43x43x23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse tafelstukken (compositie) Empirestijl 2e periode 22xø20,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse Bouille likeurkeldertje met koper en schildpad inlegwerk. Binnenwerk geschikt voor 3 karaffen. Houten kistje in zeer goede staat met origineel slot 15x28x13cm. Cond.: G
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en origineel slot. In zeer goede staat 23x12x15cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U
Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G
Twee antieke koperen wijwaterhouders met hengels ca. 1900 24xø22cm. Cond.: G
Vroeg19e eeuws aardewerken kruikje met oortje. Groen-grijs geglazuurd. Cond:G 26xø15cm.
Mooi houten documentenkistje met messing beslag en hengsel, binnenkant met paarse velours gevoerd. Sleutel ontbreekt. 15x25x16 cm.
Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U
Duitse tinnen Jugendstil herdenkingsbokaal met opschrift. gedecoreerd met eikebladeren en eikels 40xø15cm. Cond.: G
5-Armige kaarsenkandelaar bestaand uit een Frans eikenhouten gesneden voet ca. 1880 en een vuurvergulde 5-armige kaarsenkroon 19e eeuw. Porseleinen bordje in het midden 58xø25cm. Cond.: G
Koperen bonbonniere met uitgewerkt deksel. Voostelling van twee Griekse dames ca. 1900 8xø17cm. Cond.: U
3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G
Friese handgedreven aker met oren en poten in leeuwekop motief ca. 1880. Zijkant heeft een scheurtje maar is makkelijk te repareren.
Antieke kruideniersweegschaal gemerkt Salters Silvesters Patent en een koperen rechthoekige kruik (gietijzer en koper) ca. 1900 29xø17cm. en 9x19,5x26,5cm. Cond.: G
Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G
Bronzen inktstel 20e eeuw met ornamenten 22,5x12x13cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.
Twee antieke wandlampen. Koperen armaturen met cameo-glas kappen ca. 1900 27x22xø15cm. Cond.: G
Grote messing wandschotel ca. 1900 met keramiek voorstelling van Roma Fontana Di Trevi Dall Alto 6,5xø46cm. Cond.: U
Twee messing kandelaars (bronskleurig) midden 20e eeuw, naar neogotisch voorbeels 29x9x9cm. Cond.: G
Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G
3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse scheepvaart verrekijker van koper. vermoedelijk Engeland 61xø6cm. Cond.: G
Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.