Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, kop 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
Heubach Koppelsdorf 320. grijze slaapogen, geleed lijf. Mooi oud jurkje en donkerbruine haren pruik. Gaatjes in de neus. Hier en daar beschadigingen 52cm.
Bijzonder grote kinderkeuken ca. 1900. Zeer uitgebreid met 11 meubeldelen, 1 kookfornuis, divers porselein en divers emaille. Meer dan 100 delen in totaal. 51x114x57cm. Cond.: U
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos)met functionerende blusinstallatie (blaasbalg),en opdraaimechaniek. 80e jaren 38 x 15 x 14 cm. Cond.:U
6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
Gaultier, vaste blauwe ogen, gaatjes in de oren, blonde krullen pruik, gesloten mond alles origineel 36cm. Cond.: G
Mooie op afstand bestuurbare jacht van Equipage. Model Mini Maxi 60 Zwarte uitvoering. Bijgeleverd een afstandsbediening (3 kanaals Carson reflex Stick), extra accu (Speedpack 1500) en oplader. Alles ...
4 Bouwpakketen; 1x Revell MIG-21-F13, 1x Revell BAC Lightning F6, 1x Revell Ferrari 308 GTB, 1x Toyata ARV4 Landcruiser Full options. Allen ongeopend. Cond.: G
S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R
Armand Marseille 990. Open mond met 2 tanden boven, bruine slaapogen, haren pruik en open vingers 62cm. Scheurtje in de hals Cond.: R
Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Corsetje, wit met twee dubbelrij gaatjes. Strohoed met bloemen, strohoed met rose band. Doosje met poëzieplaatjes (5), doopmutje wit handwerk oud. Doopmutje wit dubbele rand handwerk.
12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G
Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje
Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...
Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.
6x Speelgoed van blik in originele doos. 1x Ei leggende kip, 1x Basketbalspeler, 1x Kind met trommel, 1x FlowerPower auto, 1x Draaimolen, 1x Blikken trein. Allen 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: Gchip bij oog
Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G
Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G
Blauwe slaapogen, boven 4 tandjes, mooie mohairpruik lichtblond. Neusje mist verf, mist rechts de middelvinger, geleed lijf Cond.: S
Serviesje in doos; 1x kannetje, 1x suikerpot, 1x melkkannetje, 2x kop&schotel, 2 lepeltjes. Afbeeldingen van rose rozen en blauw-grijze bloemen. Cond.: G
Kinder poppenwagen van hout met riet eind 20e eeuw. Met kap en kussens 91x78x31cm. Cond.: G
Bähr en prosschild 624. Bisquit porselein, blauwe slaapogen, open mond met boven 4 tandjes, geleed lijf. Mist rechts 1 middelvinger. Nieuwe pruik. Cond.: R
3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.
Waspop (waarschijnlijk montanari). Onderbenen en armen van papier-mache. Lichtblauwe glazen ogen, mohair pruik en leren schoentjes Nr. 1. L.: 29cm. In stolp.
Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G
Poppenledikant op wieltjes met hemel ca. 1900. Metaal met koper 60x24x42cm. Cond.: G
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: GL.65 cm
Twee poppenkastjes. 1 Antiek poppen beukenhouten linnenkastje ca. 1910, notengekleurd en houtwormschade 53x32x14cm.1 Antiek poppen linnenkastje Zuid Duitsland ca. 1880 van beukenhout in zeer goede sta...
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Bäehr + Pröschild Nr. 624, zitbaby met slaapogen en 2 tanden boven en oude haren pruik, grof porselein 52cm. Beschadigind op rechterwang. Cond.: R
Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G
Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G