Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G
12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G
5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...
11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G
Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.
Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G
6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G
Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G
Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R
Bijzonder 18e eeuws Fries spreukenbord anno 1783 met twee spreuken. Is gelijmd ø35cm. Cond.: R
Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G
5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G
Groot Villeroy & Boch eet- en ontbijtservies design "Alt Strassburg Mettlacher steindruck". Enkele delen licht beschadigd.
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G
Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
2 Porseleinen bokalen 2e helft 20e eeuw met 3 meisjes die de bokalen dragen. Gemerkt R.B. 1 Bokaal is gerestaureerd aan de voet 25,5xø19cm. Cond.: G
3-Delig Chinees terracotta kaststel 19e eeuw. Vazen gedecoreerd met draken, middelste vaas wordt gedragen door 3 figuren. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G
18e Eeuws trekpotje, blauw decor met samoerai te paard. (China of Japan), minime chip 9,4x11,4xø6,7cm. Cond.: G
Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U
Grote Japanse goudimari schotel 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor en geheel omrand met bloemendecor ø33cm. Cond.: U
3 Chinese kop (4xø7,5cm.) en schotels (2,5xø11,5cm.) eind 18e eeuw met landschapsdecor Cond.: G
5 Mangaankleurige tegeltjes 19e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R
8 Imari porseleinen schotels, goud imari 19e eeuw (chips eraf) ø10,5cm. Cond.: M