Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G
Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, wilde ganzen 51x68cm. Cond.: G
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, duinlandschap met fazant 40x50cm. Cond.: R
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G
Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G
Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G
J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G
Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U
H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G
Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G
Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U
3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...
Feestdagen icoon centraal Anastasis (verrijzenis). 12 Scenes uit het leven van Jozef en Maria, Russisch ca. 1890 35,5x30cm. Cond.: G
Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G
Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G
Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R
Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U
Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G
Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R
Twee lexicons. 1x Pieter Scheen 1750 - 1880, Nederlandse beeldende kunstenaars (nieuwstaat). 1x Lexicon of the Belgian Romantic Painters (nieuwstaat). Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U
B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Monogram F.W., olieverf op linnen, twee 19e eeuwse portretten (vermoedelijk Engeland) 32,5x24,5cm. Cond.: G
Corneille '90 (Cornelis van Beverloo 1922-2010) epreuve de artiste, litho op papier 34x26cm. Cond.: U
J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G
Schilderspel begin 20e eeuw(pseudoniem van Gerard Joh. Delfgaauw 1822 - 1947), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G