Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan te Wierik 1489
Jan te Wierik

Resultaat:

5.850 EUR

Verkocht
Frederik Jacobus du Chattel, zomer 1016
Frederik Jacobus du Chattel, zomer

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Cor Noltee 1035
Cor Noltee

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
J. van Vuuren, locomotiefhuisje 1002
J. van Vuuren, locomotiefhuisje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kees Terlouw,Melktijd 1006
Kees Terlouw,Melktijd

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Cornelis Koppenol 1021
Cornelis Koppenol

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Anthon Heyboer 1028
Anthon Heyboer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2 Portretten in ovale lijst 1000
2 Portretten in ovale lijst

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1146
Jo Schrijnder

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1145
Jo Schrijnder

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, strandgezicht 1045
J. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, strandgezicht 1046
J. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ype Wenning, landschap 1139
Ype Wenning, landschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, Singraven 1109
Frans Baaijens, Singraven

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Johannes Frederik Hulk Jr. 1112
Johannes Frederik Hulk Jr.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Monogram G.B. 1130
Monogram G.B.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schilderij, zee 1283
Schilderij, zee

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Victor Bauffe 1315
Victor Bauffe

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, Bogman Jr. 1020
Schilderij, Bogman Jr.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Del Campo, molen 1050
Del Campo, molen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
R. Habraken, koeien 1059
R. Habraken, koeien

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar 1103
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen 1445
J.J.H. van Leeuwen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
25 Erotische prenten 1033
25 Erotische prenten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr. 1038
H. Bogman Jr.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Frans Baayens 1235
Schilderij, Frans Baayens

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
v. de Ploeg 1290
v. de Ploeg

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tilla Terwindt 1124
Tilla Terwindt

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Cornelis Kwint, olieverf 1333
Cornelis Kwint, olieverf

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Cornelis de Bruin 1449
Cornelis de Bruin

Resultaat:

273 EUR

Verkocht
Drielui Toorop, litho's 1412
Drielui Toorop, litho's

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Anthon Heyboer 1420
Anthon Heyboer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ikoon 19e eeuw. 1432
Ikoon 19e eeuw.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A. Smeerdijk, gezicht op Rhenen 1280
A. Smeerdijk, gezicht op Rhenen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
F. Bersch 1288
F. Bersch

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gesigneerd Jan van Delft 1216
Gesigneerd Jan van Delft

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Gesigneerd Vertin, bloemstilleven 1082
Gesigneerd Vertin, bloemstilleven

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, C. Verschuur 1340
Schilderij, C. Verschuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Gekleurde prenten 1086
2 Gekleurde prenten

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Adrianus Eversen 1150
Adrianus Eversen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Pieter Scheen + Flippo 1164
Pieter Scheen + Flippo

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Schilderij, Russische school 1025
Schilderij, Russische school

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pastel 1191
Pastel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
H.P. van Eck 1236
H.P. van Eck

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Schilderijen, portretten 1292
2 Schilderijen, portretten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Corneille 1175
Corneille

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dommelstein 1190
Dommelstein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, boerenerf 1392
Schilderij, boerenerf

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hans Peter Nagtegaal, het witte bed 1101
Hans Peter Nagtegaal, het witte bed

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemstuk op witte vaas 1385
Schilderij, bloemstuk op witte vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, boerenhoeve 1422
Schilderij, boerenhoeve

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
G. Krol, 3 schetsen 1201
G. Krol, 3 schetsen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten 1165
Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Marinus Zwart, loosdrechtse plassen 1133
Marinus Zwart, loosdrechtse plassen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Eind 19e eeuw, onbekend 1192
Eind 19e eeuw, onbekend

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
5 Prenten met Huzaren 1303
5 Prenten met Huzaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Corel 1359
Schilderij, H. Corel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
D. Schnell 19e eeuw, dame op canape 1034
D. Schnell 19e eeuw, dame op canape

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
R.P., havengezicht 1273
R.P., havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal 1135
Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal

Resultaat:

118 EUR

Verkocht
H. Hopley White, aquarel 1326
H. Hopley White, aquarel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oosterbaan 1367
Oosterbaan

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Landschap 30-er jaren 1448
Landschap 30-er jaren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Piet Flint, landschap 1026
Piet Flint, landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Landkaart Gelderland 1041
Landkaart Gelderland

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
R. van Dyck, Hollands havengezicht 1055
R. van Dyck, Hollands havengezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
V. Manuel, danspaar 1152
V. Manuel, danspaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verhaaf 1330
Verhaaf

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Doos lijsten 1341
Doos lijsten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Holterop 1345
Schilderij, Holterop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twentse boerderij 1402
Evert Rabbers, Twentse boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd naakt, 19e eeuw 1404
Ongesigneerd naakt, 19e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Klaas Bernink 1248
Klaas Bernink

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antonius van de Valk 1352
Antonius van de Valk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antonius van de Valk 1375
Antonius van de Valk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antonius van de Valk 1376
Antonius van de Valk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hille, Duitsland 1480
Hille, Duitsland

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollands stadsgezicht 1087
Hollands stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Slager Jr. 1242
Slager Jr.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gesigneerd G. Metsu 1252
Gesigneerd G. Metsu

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.D. Verheaft 1257
J.D. Verheaft

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, binnenplaats met kippen 1079
Schilderij, binnenplaats met kippen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
S. Nolte, bloemen 1149
S. Nolte, bloemen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Naar Vertin 1471
Naar Vertin

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zwitsers landschap 1212
Zwitsers landschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houtskool tekening 1226
Houtskool tekening

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pierre Verhaegen, aquarel 1351
Pierre Verhaegen, aquarel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Anton Heyboer 1415
Anton Heyboer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Prenten 1466
2 Prenten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mary Ellen Janssen 1990, landschap met paarden 1125
Mary Ellen Janssen 1990, landschap met paarden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 1138
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W.G. '74 1249
W.G. '74

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, R. Lowe 1256
Schilderij, R. Lowe

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
E.V. Leeuwen, aquarel 1429
E.V. Leeuwen, aquarel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. v. Dongen 1467
H. v. Dongen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Riviergezichten 1476
2 Riviergezichten

Resultaat:

60 EUR