54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren 1117
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand 1110
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand
Startprijs 500 EUR
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7466
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.

60 EUR

Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920 3521
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920
Startprijs 130 EUR
Antieke erotische bureauklok, 1930 3514
Antieke erotische bureauklok, 1930

500 EUR

Franse empire pendule, 1800 3507
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm. 7459
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.

325 EUR

Twee bronzen flamingo's 5053
Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm. 7452
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

60 EUR

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

1.400 EUR

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1074
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis

50 EUR

Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5046
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

250 EUR

Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

80 EUR

Bronzen figuur, Paardenmenner 5039
Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas, H 28 cm. 7416
Chinese vaas, H 28 cm.

1.000 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm. 1031
Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startprijs 850 EUR
Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

3.000 EUR

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep 1024
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7402
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

140 EUR

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs 1017
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startprijs 650 EUR
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen 1010
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 700 EUR
Drie helmen 2737
Drie helmen

50 EUR

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

120 EUR