Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse dekseldoos met boulle-stijl inleg op deksel (zaagwerk + spiegels). Afmeting: 7 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.

Gotisch kistje
Resultaat: 140 EUR

Antiek hardhouten kistje (giebeltruhe) in gotische stijl, met bronzen beslag en origineel slot + sleutel. Patina + gebruikssporen. Afmeting: 20 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos, 7 x Ø 19 cm.
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinese spaanhouten dekseldoos met parelmoer inleg rondom + natuursteen op deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 19 cm. In goede staat.

Kerfsnede dekseldoos + wasplaten voor speculaas
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse kerfsnede dekseldoos met annotatie 1874 met vier spreuken + vier wasgegoten speculaas modellen (later). Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Twee delen Frans porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse likeurkelder
Resultaat: 160 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met vier karaffen + borrelglas. Eén karaf enkele chips. Afmeting: 23 x 19 x 20 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Opaline olielamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke handbeschilderde opaline glazen staande petroleumlamp met bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse majolica tafel-petroleumlamp met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR

Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist van rozenhout
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.

Twee antieke kandelaren + Heilig kruis
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke historisme bronzen kandelaren met putti + compositie metalen Heilig kruis. Circa 1890. Afmeting: 33 - 38 cm. In goede staat.

Tinnen tafellamp, H 28 cm.
Resultaat: 130 EUR

Hollandse art deco tinnen tafellamp met eekhoorn. Circa 1920. Gero. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Engelse weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke gesigneerde Engelse weegschaal van messing en eiken + enkele gewichten. W & T Avery Trademark. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Vier messing schalen
Resultaat: 80 EUR

Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.

Klein decoratief harnas
Startprijs 70 EUR

Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Lot antieke tinnen voorwerpen
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen schaal
Startprijs 70 EUR

Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.

3-Delig Engels Woodward tinnen servies
Startprijs 60 EUR

Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Twee tinnen (wand)schalen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen kraankan
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Drie delen antiek tin
Startprijs 150 EUR

Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Grote 2 liter maatkan + bodemmerk. 18e - 19e Eeuwse klepkan met bodemmerk. En een Duitse Fayence bierpul met paard/vlinder decor. Afmeting: H 25 - 26cm. In goede...