Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee bronzen kaarskandelaren 2103
Twee bronzen kaarskandelaren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Divers antiek koperwerk 2127
Divers antiek koperwerk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gesigneerde art deco vaas, 1910 2162
Gesigneerde art deco vaas, 1910

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot bontjassen etc. (5x) 2265
Lot bontjassen etc. (5x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek reissecretaire 2236
Antiek reissecretaire

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude postzegels + collectie munten 2169
Oude postzegels + collectie munten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Porseleinen lamp 2153
3x Porseleinen lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren, H 58 cm. 2104
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren, H 58 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Bronzen kaarskandelaar, 1880 2102
2x Bronzen kaarskandelaar, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke theestoof 2060
2x Antieke theestoof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schwarzwalder dekseldoos 2014
Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2003
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kaarsenkroonluchter, 1900 2002
Antieke kaarsenkroonluchter, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot kandelaren (12x) 2204
Lot kandelaren (12x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese bronzen fabeldier (kylin) 2235
Chinese bronzen fabeldier (kylin)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beteco geluidsbox, 1930 2192
Beteco geluidsbox, 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm. 2232
Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke lamp van bakeliet, 1920 2137
Antieke lamp van bakeliet, 1920

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee delen Frans porselein 2076
Twee delen Frans porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900 2065
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke kapstok (snijwerk/gobelin) 2061
Antieke kapstok (snijwerk/gobelin)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Emaille fotolijst met porselein 2006
Emaille fotolijst met porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot divers 2111
Lot divers

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot dekseldozen (4x) 2224
Lot dekseldozen (4x)

Resultaat:

90 EUR