Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wortelhouten piedestal, H 91 cm. 4125
Wortelhouten piedestal, H 91 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Beschilderde hoekkast 4122
Beschilderde hoekkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4108
Wortelnoten commode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kist 4102
18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke mahonie 2-deurs kast, 1870 4076
Antieke mahonie 2-deurs kast, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahoniehouten secretaire, 1870 4015
Mahoniehouten secretaire, 1870

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm. 4195
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse vitrinekast 4186
Duitse vitrinekast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vier biedermeier stoelen 4185
Vier biedermeier stoelen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen secretaire 4179
Dubbel gebogen secretaire

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
18e Eeuwse gestoken kist 4177
18e Eeuwse gestoken kist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken commode, 1800 4176
Eiken commode, 1800

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zware palissander armleunstoel, 1850 4171
Zware palissander armleunstoel, 1850

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Biedermeier stoel 4170
Biedermeier stoel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee antieke nachtkastjes, 1900 4168
Twee antieke nachtkastjes, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke oorstoel 4165
Antieke oorstoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Beschilderde scheepskist 4163
Beschilderde scheepskist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie klapbuffet, 1820 4161
Mahonie klapbuffet, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken spinde, 1800 4160
Eiken spinde, 1800

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese hockers 4151
Twee Chinese hockers

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ronde salontafel Ø 97 cm. 4147
Ronde salontafel Ø 97 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Duitse vitrinekast, 1870 4143
Antieke Duitse vitrinekast, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie chiffoniere, 1840 4142
Mahonie chiffoniere, 1840

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bruin lederen armleunstoel 4138
Bruin lederen armleunstoel

Resultaat:

100 EUR