Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm. 6000
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm. 6001
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Frans porselein 6002
Twee delen antiek Frans porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890 6004
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos met putti, 1880 6005
Antieke dekseldoos met putti, 1880

Resultaat:

110 EUR

18e Eeuws Meissen servies 6006
18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR
Antieke KPM dekselvaas 6007
Antieke KPM dekselvaas
Startprijs 1.250 EUR
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880 6008
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Duitse/Weense wandschotel Ø 35,5 cm. 6009
Antieke Duitse/Weense wandschotel Ø 35,5 cm.
Startprijs 750 EUR
Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm. 6010
Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm. 6011
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote majolica bloempot, 1910 6012
Grote majolica bloempot, 1910

Resultaat:

110 EUR

Antieke dekselvaas, 1900 6013
Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 180 EUR
Antieke bisquit hengselvaas, 1900 6014
Antieke bisquit hengselvaas, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Meissen bierpul 6015
19e Eeuwse Meissen bierpul

Resultaat:

130 EUR

Groot Meissen servies 6016
Groot Meissen servies
Startprijs 325 EUR
Meissen servies 6017
Meissen servies
Startprijs 275 EUR
Meissen serviesgoed 6018
Meissen serviesgoed
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 17e - 18e  Eeuwse  Albarello's, H 22 x Ø 12 cm. 6019
Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Lot antiek Meissen servies 6020
Lot antiek Meissen servies

Resultaat:

250 EUR

Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm. 6021
Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Terracotta zuil 6022
Terracotta zuil
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Majolica bloempot Ø 38 cm. 6023
Majolica bloempot Ø 38 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles 6024
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 1746 6025
18e Eeuwse apothekerspot 1746

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm. 6027
Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.
Startprijs 250 EUR
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm. 6028
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm. 6029
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan 6030
Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan
Startprijs 250 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen 6031
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm. 6032
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6034
Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6036
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm. 6037
Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Startprijs 300 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse vazen 6038
Drie 18e eeuwse Delftse vazen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm. 6039
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm. 6041
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm. 6042
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm. 6043
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm. 6044
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

5-Delig Delfts kaststel 6046
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6047
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm. 6048
Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm.

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuws Delfts kaststel 6049
18e Eeuws Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR
3-Delig Delfts kaststel, 1920 6050
3-Delig Delfts kaststel, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm. 6051
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm. 6052
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 - 31 cm. 6053
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 - 31 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880 6054
Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880 6055
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm. 6056
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse? terrines 6057
Stel 18e eeuwse Delftse? terrines
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vijf-delig Frans kaststel, 1900 6058
Vijf-delig Frans kaststel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam 6059
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Borden 'de Klauw', 1900 6060
5x Borden 'de Klauw', 1900

Resultaat:

250 EUR

Lot Hollands aardewerk (7x) 6061
Lot Hollands aardewerk (7x)
Startprijs 80 EUR
18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm. 6062
18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm. 6063
18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot Jugendstil tegels (5x) 6064
Lot Jugendstil tegels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot tegels/mangaan (12 st.) 6065
Lot tegels/mangaan (12 st.)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot tegels/Bijbelse voorstelling (17 st.) 6066
Lot tegels/Bijbelse voorstelling (17 st.)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (80x) 6067
Lot mangaan tegels (80x)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (30x) 6068
Lot antieke tegels (30x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (35x) 6069
Lot antieke tegels (35x)

Resultaat:

550 EUR

Lot tegels (38 x) 6070
Lot tegels (38 x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot antieke witjes (60x) 6071
Lot antieke witjes (60x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm. 6072
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm.

Resultaat:

70 EUR

Lot tegels/tulp decor (13 st.) 6073
Lot tegels/tulp decor (13 st.)
Startprijs 300 EUR
Lot tegels/druiven decor (16 st.) 6074
Lot tegels/druiven decor (16 st.)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
12-Pas tegeltableau 6075
12-Pas tegeltableau

Resultaat:

330 EUR

Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm. 6076
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zeldzame 18e Eeuwse wandtegel met speuk 6077
Zeldzame 18e Eeuwse wandtegel met speuk

Resultaat:

150 EUR

Zes 18e Eeuwse Hollandse tegels 6078
Zes 18e Eeuwse Hollandse tegels
Startprijs 500 EUR
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm. 6079
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm. 6080
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot Makkumer tegels  (10x) 6081
Lot Makkumer tegels (10x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot tegels (11x) 6082
Lot tegels (11x)

Resultaat:

100 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Lot Makkumer tegels (21x) 6084
Lot Makkumer tegels (21x)
Startprijs 200 EUR
Twee antieke ronde tegels Ø 14,5 cm. 6085
Twee antieke ronde tegels Ø 14,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vier antieke tegels, 1910 - 1920 6086
Vier antieke tegels, 1910 - 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot tegels (11 st.) 6087
Lot tegels (11 st.)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee antieke tegels 6088
Twee antieke tegels

Resultaat:

20 EUR

Twee Franse beelden, H 27 - 30 cm. 6089
Twee Franse beelden, H 27 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Herend vaas, H 33 cm. 6091
Herend vaas, H 33 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Duits theeservies, 1920 6092
Antiek Duits theeservies, 1920

Resultaat:

325 EUR

Duits Bavaria eetservies 6093
Duits Bavaria eetservies
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot delen oud Herend porselein 6094
Lot delen oud Herend porselein

Resultaat:

50 EUR

Antieke majolica vaas, H 25 cm. 6095
Antieke majolica vaas, H 25 cm.
Startprijs 60 EUR