Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese celadon pot Ø 19 cm. 7170
Chinese celadon pot Ø 19 cm.

Resultaat:

550 EUR

Stel Kantonese kandelaren 7171
Stel Kantonese kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose pattipan 7172
Chinese Familie Rose pattipan

Resultaat:

425 EUR

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm. 7173
Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
5x Chinese kop + schotels 7174
5x Chinese kop + schotels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm. 7175
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm. 7176
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten 7177
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm. 7178
Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden  Ø 23 cm. 7179
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese dekselpot, H 31 cm. 7180
Chinese dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7182
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 11,7 cm. 7183
Chinese waterpot Ø 11,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Chinese miniatuur maanvaas, H 9 cm. 7184
Chinese miniatuur maanvaas, H 9 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Chinees Kanton 7186
Twee delen antiek Chinees Kanton

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Set 18e eeuws Chinees porselein 7187
Set 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7188
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Grote Chinese vaas, H 61 cm. 7189
Grote Chinese vaas, H 61 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7190
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm. 7191
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm. 7192
Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm.
Startprijs 300 EUR
Oude Chinese uit jade gesneden vaas, H 23,5 cm. 7193
Oude Chinese uit jade gesneden vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 15.000 EUR