Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese penselenpot, H 12 cm. 7387
Chinese penselenpot, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee delen Chinees porselein 7398
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7495
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 200 EUR
Drie Chinese Imari borden Ø 22,6 cm. 7543
Drie Chinese Imari borden Ø 22,6 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese wierookbrander 7669
Chinese wierookbrander
Startprijs 200 EUR
Chinese vaas, H 37,7 cm. 7680
Chinese vaas, H 37,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7685
Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot 7703
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 200 EUR
Chinese schaal Ø 8 cm. 7710
Chinese schaal Ø 8 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese censers 7723
Twee Chinese censers
Startprijs 225 EUR
Chinese Yixing theekan 7047
Chinese Yixing theekan
Startprijs 250 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7263
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7264
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Japanse of Chinese figuren dragers 7316
Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR
Chinese Familie Rose kom  Ø 14,8 cm 7610
Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm
Startprijs 250 EUR
Chinees tablet van messing Ø 74 cm. 7676
Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas, H 57 cm. 7114
Chinese vaas, H 57 cm.
Startprijs 260 EUR
17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm. 7160
17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm.
Startprijs 280 EUR
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm. 7238
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Startprijs 280 EUR
Lot Chinees porselein (4x) 7038
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 300 EUR
Chinese schenkkan Ø 14  cm. 7071
Chinese schenkkan Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7130
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese pot op console 7140
Chinese pot op console
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm. 7192
Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm. 7207
Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm. 7255
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 15,5 cm. 7274
Chinese vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Blanc de Chine cup Ø 6,8 cm. 7310
Chinese Blanc de Chine cup Ø 6,8 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 36,2 cm. 7333
Chinese vaas, H 36,2 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon vaas, H 16,5 cm. 7344
Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Drie Chinese trekpotten 7367
Drie Chinese trekpotten
Startprijs 300 EUR
Vier delen Chinees porselein 7390
Vier delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Vierkante Chinese vaas, H 18,3 cm. 7399
Vierkante Chinese vaas, H 18,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese schotel Ø 44,5 cm. 7410
Grote Chinese schotel Ø 44,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese pijpvaas, H 19,3 cm. 7474
Chinese pijpvaas, H 19,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese penselenvaas, H 17 x Ø 19,4 cm. 7486
Chinese penselenvaas, H 17 x Ø 19,4 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese penselenvaas, H 12,5 cm. 7526
Chinese penselenvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon vaas, H 26 cm. 7533
Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese rolwagen vaas, H 26,8 cm. 7568
Chinese rolwagen vaas, H 26,8 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 21 cm. 7597
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm. 7616
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm. 7619
Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese wandvaas, 21 cm. 7630
Chinese wandvaas, 21 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese penselenpot, H 16,5 cm. 7663
Chinese penselenpot, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese maanvaas, H 34,5 cm. 7670
Grote Chinese maanvaas, H 34,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese penselenpot 7672
Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR
Antieke Japans Satsuma servies 7747
Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR
Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm. 7276
Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm.
Startprijs 325 EUR
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm. 7270
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm. 7273
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinees celadon bord Ø 18,5 cm. 7324
Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7347
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Grote Chinese celadon vaas 7549
Grote Chinese celadon vaas
Startprijs 350 EUR
Japans erotisch harmonica-boek 7588
Japans erotisch harmonica-boek
Startprijs 350 EUR
Chinese penselenpot Ø 19,2 cm. 7544
Chinese penselenpot Ø 19,2 cm.
Startprijs 375 EUR
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm. 7752
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR
Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7113
Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR
Antieke bronzen boeddha, H 14 cm. 7120
Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm. 7163
Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm. 7173
Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Grote Chinese kom Ø 21,8 cm. 7234
Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse celadon schotel 7251
18e Eeuwse celadon schotel
Startprijs 400 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm. 7337
Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7360
Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 46 cm. 7362
Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese maanvaas, H 32 cm. 7378
Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese knobbelvaas, H 31 cm. 7414
Chinese knobbelvaas, H 31 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese maanvaas, H 20,5 cm. 7520
Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 33 cm. 7609
Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm. 7639
Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm. 7648
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Spekstenen hoofd 7671
Spekstenen hoofd
Startprijs 400 EUR
Chinees bord Ø 24,6 cm. 7699
Chinees bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm. 7716
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese olielamp, H 43 cm. 7717
Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 39 cm. 7080
Chinese vaas, H 39 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm. 7119
Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese vaas, H 58 cm. 7125
Chinese vaas, H 58 cm.
Startprijs 500 EUR
Grote Chinese vaas, H 61 cm. 7189
Grote Chinese vaas, H 61 cm.
Startprijs 500 EUR
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm. 7222
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm.
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm. 7317
18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm.
Startprijs 500 EUR
Stel Chinese penseelvazen, H 29 cm. 7343
Stel Chinese penseelvazen, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm. 7385
Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm.
Startprijs 500 EUR
Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm. 7446
Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Startprijs 500 EUR
Kleine Chinese waterpot Ø 6 cm. 7465
Kleine Chinese waterpot Ø 6 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinees kamerscherm (republiek stijl) 7471
Chinees kamerscherm (republiek stijl)
Startprijs 500 EUR
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 22 cm. 7512
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 22 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7531
Chinese vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese penselen pot Ø 21 cm. 7534
Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese bronzen kan, H 22 cm. 7545
Chinese bronzen kan, H 22 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese vaas, H 32,5 cm. 7555
Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese schotel Ø 41 cm. 7072
Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 600 EUR
Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm. 7156
Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Stel Kantonese kandelaren 7171
Stel Kantonese kandelaren
Startprijs 600 EUR