Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm. 7176
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7491
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm. 7090
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm. 7122
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 19 cm. 7258
Chinese schaal Ø 19 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm. 7552
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese bloempot + onderschotel 7135
Chinese bloempot + onderschotel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm. 7314
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 11,2 cm. 7411
Chinese waterpot Ø 11,2 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm. 7525
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7565
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm. 7246
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm. 7373
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm. 7394
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm. 7463
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 31 cm. 7493
Chinese drakenvaas, H 31 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 19 cm. 7622
Chinese schaal Ø 19 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm. 7735
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm. 7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaaslampen 7021
Twee Chinese vaaslampen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7408
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 31 cm. 7516
Chinese vaas, H 31 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm. 7594
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 15,5 cm. 7595
Chinese pot Ø 15,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees kopje Ø 7,5 cm. 7700
Chinees kopje Ø 7,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels 7049
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm. 7088
Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm. 7107
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7110
Chinese vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7115
Chinese maanvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm. 7210
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese rolwagen vaas, H 45 cm. 7322
Chinese rolwagen vaas, H 45 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm. 7368
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie  Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm. 7472
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Chinese kandelaren 7508
Twee Chinese kandelaren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Kang Xi porselein 7043
Twee delen Chinees Kang Xi porselein

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm. 7167
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm. 7425
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm. 7429
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 33 cm. 7524
Chinese pijpvaas, H 33 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2  cm. 7527
17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm. 7573
Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm. 7005
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7033
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm. 7301
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 13,2 cm. 7319
Chinese bloempot Ø 13,2 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 27 cm. 7370
Chinese vaas Ø 27 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm. 7371
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 30 cm. 7417
Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kop + schotels 7418
Drie zeldzame Chinese kop + schotels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm. 7447
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm. 7479
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 31,5 cm. 7523
Chinese maanvaas, H 31,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot Chinees Familie Rose (6x) 7050
Lot Chinees Familie Rose (6x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm. 7076
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7117
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese celadon pot Ø 19 cm. 7170
Chinese celadon pot Ø 19 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm. 7250
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein 7346
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7369
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 21 cm. 7375
Chinese diepe schotel Ø 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm. 7406
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierborden 7434
Twee Japanse sierborden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 34 cm. 7550
Chinese maanvaas, H 34 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 10 cm. 7612
Chinese bolvaas, H 10 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm. 7636
Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden 7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm. 7024
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 7035
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm. 7054
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7092
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm. 7118
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese lepel 7146
Chinese lepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm. 7191
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha figuur, 1900 7293
Bronzen boeddha figuur, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm. 7353
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot lot antiek Chinees porselein 7354
Groot lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm. 7365
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm. 7433
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Japanse Imari bloempot Ø 33 cm. 7440
Japanse Imari bloempot Ø 33 cm.

Resultaat:

500 EUR