Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese schotels 7226
Drie 18e eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie delen Japans Imari porselein 7294
Drie delen Japans Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie Chinese beelden 7364
Drie Chinese beelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16 cm. 7377
Chinese kom Ø 16 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15 cm. 7396
Drie antieke Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese lekschalen 7397
Twee Chinese lekschalen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese kom + rolvaas 7476
Chinese kom + rolvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Japanse Imari borden Ø 20 - Ø 24 cm. 7511
Drie 18e eeuwse Japanse Imari borden Ø 20 - Ø 24 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Japanse vaas, H 48 cm. 7529
Grote Japanse vaas, H 48 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte dekselpot 7536
Chinese Familie Verte dekselpot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeven Chinese schotels, 1900 7541
Zeven Chinese schotels, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x China 7567
2x China

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse wierookbranders 7579
Twee antieke Japanse wierookbranders

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse kommen 7585
Vier antieke Japanse kommen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 19 cm. 7633
Twee Chinese dekselvazen, H 19 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans/Chinees aardewerk 7701
Lot antiek Japans/Chinees aardewerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7754
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm. 7758
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zes delen Japans porselein 7578
Zes delen Japans porselein

Resultaat:

72 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld 7448
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vijf antieke Chinese borden Ø 20,6 cm. 7483
Vijf antieke Chinese borden Ø 20,6 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma saké cups (10x) 7488
Antieke Japanse Satsuma saké cups (10x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Chinees porseleinen schotels 7553
Lot Chinees porseleinen schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x China/Mao Tse Tung 7574
2x China/Mao Tse Tung

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote Japanse Kutani kom Ø 27 cm. 7642
Grote Japanse Kutani kom Ø 27 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie delen cloisonné 7654
Drie delen cloisonné

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeven Chinese kopjes Ø 7,5 cm. 7696
Zeven Chinese kopjes Ø 7,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm. 7230
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese theepot, 1930 7326
Antieke Chinese theepot, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm. 7452
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7466
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie Chinese vazen, H 16 - 19 cm. 7473
Drie Chinese vazen, H 16 - 19 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7497
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7504
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (8x) 7542
Lot 18e eeuws Chinees porselein (8x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7615
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Tibetaanse Tangka 7641
Oude Tibetaanse Tangka

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing trekpot 7647
Antieke Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm. 7727
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese figuren 7280
Twee Chinese figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde 7283
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese spekstenen kommen 7290
Twee Chinese spekstenen kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x) 7606
Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Perzische of Chinese lakwerk schaal Ø 35 cm. 7673
Antieke Perzische of Chinese lakwerk schaal Ø 35 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7720
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (5x) 7435
Lot Japans Imari porselein (5x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm. 7407
18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm. 7558
Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.

Resultaat:

40 EUR