Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
W.J. Groningen. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 21 cm. In goede staat.
L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.
Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Schleichhardt. Duitse School. Düsseldorf 1896. Duits berglandschap in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 32,5 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Keulse pot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Rest-signatuur. Circa 1900. Landschap met windmolens bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 39 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
C. Bakels. Belgische School. Circa 1920. Verso Pokkenhuis Tongelre. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Originele houtsnede Anton Pieck. 1895 - 1987. Nr. 54/75. Eigendruk. Uil op tak. Rijstpapier. Beschadigd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In matig/redelijke staat.
Venmans. Tweede helft 20e eeuw. Kermis met draaimolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Zuid Holland. Door Guiljelmus Blaeu. 17e Eeuw. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.
N. Zeleky. 1929. Hongaarse School? Vrouw aan het aardappelen schillen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. 1x De overste Maarten Schenk voor Nieuwmegen in 't jaar 1589, W. v/d Meer sculp. (twee vouwen). 1x Belegering van het slot Hagestein door Graave Willem den VI. Grav...