Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren poederdoos 145
Zilveren poederdoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Zilveren opdienlepels 146
3 Zilveren opdienlepels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee zilveren bonbonmandjes 147
Twee zilveren bonbonmandjes

Resultaat:

100 EUR

Inktpot met kristal/zilver 148
Inktpot met kristal/zilver
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Zilveren kroon Madonna 149
Zilveren kroon Madonna

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren tablet & 2 schaaltjes 150
Zilveren tablet & 2 schaaltjes

Resultaat:

125 EUR

18e Eeuwse mosterdpot, H 12 cm. 151
18e Eeuwse mosterdpot, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR
Zilveren schaal 152
Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Parfumflacon met goud 153
Parfumflacon met goud

Resultaat:

150 EUR

Zilveren schaal 154
Zilveren schaal
Startprijs 70 EUR
Zilveren lodereindoosje 155
Zilveren lodereindoosje
Startprijs 70 EUR
Zilveren broodmand 156
Zilveren broodmand
Startprijs 400 EUR
Zilveren telefoon miniatuur 157
Zilveren telefoon miniatuur
Startprijs 80 EUR
Tabaksdoos met zilver 158
Tabaksdoos met zilver
Startprijs 320 EUR
Zilveren koffiepot 159
Zilveren koffiepot
Startprijs 440 EUR
Zilveren roomkan 160
Zilveren roomkan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Tas met zilveren beugel 161
Tas met zilveren beugel

Resultaat:

50 EUR

Zilveren theekan 162
Zilveren theekan
Startprijs 450 EUR
Twee zilveren kandelaren 163
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
4 Delen kristal met zilver 164
4 Delen kristal met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot oud/antiek plated 165
Groot lot oud/antiek plated

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot zilver 166
Lot zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek 167
Lot zilveren bestek

Resultaat:

225 EUR

Zilveren lepels 168
Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR