Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm. 7122
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinenese wierookbrander 7070
Chinenese wierookbrander

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Franse tazza met Chinese schotel 7066
Franse tazza met Chinese schotel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7062
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm. 7015
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm. 7425
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kop + schotels 7418
Drie zeldzame Chinese kop + schotels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm. 7715
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm. 7429
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans) 7298
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm. 7218
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm. 7143
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm. 7136
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese bloempot + onderschotel 7135
Chinese bloempot + onderschotel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm. 7104
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm. 7073
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm. 7067
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.000 EUR