Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kam & parfumfles met zilver 242
Kam & parfumfles met zilver

Resultaat:

25 EUR

Zilveren tafelbel 240
Zilveren tafelbel
Startprijs 180 EUR
Zilveren broodmand 74
Zilveren broodmand
Startprijs 350 EUR
Zilveren strooier 233
Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR
Vier delen kristal met zilverwerk 231
Vier delen kristal met zilverwerk
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Interessant lot antieke kruithoorns 2728
Interessant lot antieke kruithoorns

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Koloniale speer (lans), L 230 cm . 2723
Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm. 2721
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm. 2714
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2712
Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

200 EUR

Zilveren broodmand 224
Zilveren broodmand
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom 67
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen 208
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren theekan 58
Zilveren theekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot zilver & kristal 197
Lot zilver & kristal

Resultaat:

60 EUR

Zilveren bakje met voorstelling 47
Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm. 7679
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.

Resultaat:

500 EUR

Antiek dienblad van keramiek, 1900 7677
Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren houder 192
Zilveren houder

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren doos (Engeland) 190
Zilveren doos (Engeland)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 40
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

70 EUR

Zilveren moccakan 22
Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR
Tabaksdoos met zilver 158
Tabaksdoos met zilver
Startprijs 320 EUR