Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Chinese figuren
Resultaat: 550 EUR

Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinese figuren. 1x Lachende boeddha van speksteen. 1x Porseleinen foo-hond met opengewerkte bal, beide poten beschadigd. Afmeting: 8,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans beeld, H 33 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse bronzen wijsheer met cloisonné. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke Japanse geisha, H 39 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse bronzen geisha met cloisonné. Met bodemmerk, vis op tablet. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 200 EUR

Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 150 EUR

Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Boeddhistisch figuur Shiva
Startprijs 150 EUR

Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Lot diverse munten
Resultaat: 300 EUR

Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese munten/penningen
Startprijs 60 EUR

Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Tibetaanse gebedsrol houder
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Tibetaanse koperen met messing gebedsrolhouder met karaktertekens + symbolen. Afmeting: L 33,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese spekstenen kommen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse Satsuma jardiniere
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres, H 41 cm.
Startprijs 200 EUR

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, 1900
Resultaat: 500 EUR

Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek Chinees granieten beeld
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees granieten beeld. Keizer op stoel. Afmeting: 23 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees rood-lakwerk
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons + originele console. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Startprijs 100 EUR

Oude Tibetaanse tangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese scheerbekken
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.