Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.