Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinenese wierookbrander
Resultaat: 950 EUR

Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat

Zilveren fruitschaal
Startprijs 390 EUR

Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...

Zilveren zoetstofpotje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren zoetstofpotje, 835/000, met tangetje. Rond potje met voluten en floraal decor, geplaatst op 4 pootjes met bloemrozet. Met ronde deksel voorzien van floraal decor en voluten. op het deksel zit...

Zilveren rond doosje, (hostihouder)
Startprijs 60 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.

Franse commode met snijwerk, 1880
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840
Startprijs 850 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruneerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm.
Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Witgouden ring met lapis lazuli
Startprijs 350 EUR

Witgouden ring, 585/000, met lapis lazuli en diamant. Strakke ring met een rechthoekig geslepen lapis lazuli en daaromheen aan driekanten 15 singlecut geslepen diamanten verdeeld. Totaal ca 0,30 ct. B...

Witgouden ring diamant
Resultaat: 350 EUR

Witgouden entougering, 585/000, met diamant. Ring met een rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,75 ct P-W. Grootte rozet 10 mm. ca 2,9 gram. ø 50/51. Met certificaat. In goede staat

Zeldzaam marskramers draagrek, 1830
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houten marskramers draagrek. Beuken + eikenhout. Circa 1830. Afmeting: 71 x 44 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kerfsnede mangelplank
Startprijs 400 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.

Gouden ring
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een markiesvormige kop bezet met 14 diamanten met een oud briljant slijpsel en 1 zirconia. Grootte kop 10x19mm. ø52. ca 3,3 gram. In goede staat

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.

Japans lakwerk kastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Japans lakwerk kastje met elf lades en twee deuren, voorzien van koperen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 x 15 cm. Hengsels missen. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos, 7 x Ø 19 cm.
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinese spaanhouten dekseldoos met parelmoer inleg rondom + natuursteen op deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.

Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.